Dailas Rozes, rožu stādaudzētava

GALERIJA AR PRODUKTIEM. vairāk pie tirgotāja

Par tirgotāju un produktiem

Mūsu galvenais mērķis ir atlasīt no visām piedāvātajām rožu šķirnēm vispiemērotākās, tādas, kas neslimo. Kaut gan atrodamies Kurzemē, kur gaisa temperatūra ziemā nenoslīd tik zemu kā Vidzemē, toties dārzs atrodas ļoti zemā vietā, kas ietekmē arī gaisa temperatūru, kura vairāk līdzīga Vidzemes ziemeļu daļas gaisa temperatūrai.

Rožu šķirnes ir stādītas grupās, kas veido lielus ziedu laukumus ar krāsu pārejām un rakstiem.

Pircēji, ierodoties stādaudzētavā, vispirms var apskatīt kolekcijas dārzu un izvēlēties sev piemērotākās šķirnes, kā arī mums ir vieglāk ieteikt un raksturot katru rozes šķirni. Tas ļoti palīdz pircējiem, jo bieži ir tā, ka atbrauc ar vienu vēlmi, bet pēc dārza apskates iegādājas pavisam citas, sev piemērotākas šķirnes.

Angļu rozes , Floribundrozes ,Klājeniskās rozes , Krūmrozes , Muskusrozes, Parka rozes, Tējhibrīdrozes , Vīteņrozes

Kontakti ar pārdevēju

Pirkšanas iespējas

Katalogā ir piedāvātas tās šķirnes, kuras tiek potētas. Tikai martā redzam gala rezultātu. Ja, kāda no šķirnēm nav pieaugusi un ir pasūtījumā, sazināsimies personīgi par citas šķirnes izvēli. Stādus piegādi sākam aprīļa beigās , maija sākumā rindas kārtībā. Par veikto pasūtījumu ir jāveic priekšapmaksa 30% apmērā.

Piegādes iespējas

Ar Omniva starpniecību,

Iespēju robežās šogad pasūtījumus piegādāsim  arī paši, lai stādi nonāktu pie Jums nesamocīti.

Ierodoties personīgi audzētavā, iepriekš sazinoties pa tālruni  26 469604.Par pasūtījumu varēsiet maksāt uz vietas saņemot stādus.
No aprīļa līdz jūnijam – Tukumā, sākot no jūnija – Sēmē.

Omniva pakomāti

Pasūtītās preces iespējams saņemt Jūsu izvēlētā Omniva pakomātā.

Rozes tiek sapakotas kartona kastē, garumā tiek apgrieztas. Sūtījuma saņemšanai nepieciešams individuāls durvju kods, kas klientam tiek nosūtīts īsziņā/e-pastā. Pēc durvju koda ievadīšanas, pakomātā atveras tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums. Ja septiņu dienu laikā sūtījums no pakomāta nav izņemts, tas tiek nosūtīts atpakaļ preču nosūtītājam.

Sūtījuma izmaksas Latvijā:

1 –  5 stādi – 4 EUR

6 – 10 stādi – 6 EUR

11 – 20 stādi – 7 EUR

Piegādes termiņš:

Latvijā: 1 – 2 darba dienas pēc sūtījuma izsūtīšanas

Lietuvā, Igaunijā: 1 – 3 darba dienas pēc sūtījuma izsūtīšanas

DPD kurjers

Pasūtītās preces kurjers var piegādāt Jums uz mājām, darbavietu vai citu Jūsu izvēlētu adresi. Kurjers piegādā Jūsu pasūtīto preci Jums piemērotā vietā un laikā, iepriekš sazinoties ar Jums pa tālruni. Piegādes adrese Jums jāieraksta pasūtījuma formā, veicot pasūtījuma noformēšanu.

Sūtījuma izmaksas Latvijā:

1 –  5 stādi – 8 EUR

6 – 10 stādi – 12 EUR

11 – 20 stādi – 16 EUR

Piegādes termiņš:

Rīgā un Latvijā:  2 darba dienas pēc sūtījuma izsūtīšanas

Lietuvā, Igaunijā: 2- 3 darba dienas pēc sūtījuma izsūtīšanas

Pirkt no tirgotāja!