SANĀK SANĀK TIRDZIŅŠ! ATRODI, PĒRC, KAULĒJIES!
UZ IZPĀRDOŠANU

Laipni aicinām virtuālajā tirdziņā!

Šeit valda tāda pati atmosfēra un rosība kā dzīvajā tirgū. Var aplūkot Latvijā ražotas oriģinālas preces un pakalpojumus, uzzināt to priekšrocības, aprunājoties ar pārdevējiem, kā arī apskatīt to tapšanas procesu un pielietojumu dzīvē.

  • Neatņemama tirgus sastāvdaļa ir kaulēšanās, un arī virtuālajā tirdziņā bieži vien ir iespēja ar pārdevēju sarunāt izdevīgāku cenu.
  • Mūsu tirdziņā nav jāpērk kaķis maisā - Latvijas mājražotāju piedāvāto var izmēģināt, pagaršot, pielaikot, aptaustīt, ar pārdevēju vienojoties par iespēju to izdarīt.
  • Plānots, ka tirdziņā būs pārstāvēti gan zināmi, gan pavisam mazzināmi Latvijas ražotāji, piedāvājums būs plašs un varēs atrast oriģinālas preces un pakalpojumus.

Virtuālais tirdziņš ir atvērts un pieejams jebkurā laikā, kā arī uz to neattiecas ārkārtas situācijas ierobežojumi.
Ienāc virtuālajā tirdziņā, izpēti plašo piedāvājumu un, ja Tev ir idejas, kā to padarīt pircējiem un tirgotājiem vēl saistošāku un ērtāku, Tevi labprāt uzklausīsim!

Mīļi sveicināti mūsu virtuālajā tirgus placī!

Tirdziņš ir vieta, kur atrast sev piemērotāko Latvijas uzņēmēju piedāvājumu no visplašākā preču klāsta un sortimenta, kas aptver teju ikvienu darbības sfēru. Te atradīsiet gan apģērbu, rotas un aksesuārus, gan pārtiku un dzērienus, tāpat arī suvenīrus, idejas dāvanām, tautiskos darinājumus, preces mājsaimniecībai, sportam un atpūtai, kosmētikas un higiēnas priekšmetus. Viss tas ir sagrupēts viegli uztveramās kategorijās un apakškategorijās, kuras ērti pārlūkot.
Spiediet šeit, lai skatītu vairāk!
Ja turpretīm jau zināt, kādus produktus vai zīmolus meklējat, ja Jums ir skaidras vēlmes, savas iecienītākās, mīļākās preces un pakalpojumi, tad, lai atvieglotu meklēšanu, varat uzreiz doties uz mūsu produktu katalogu. Tur Jūsu ērtībai ir iestrādāta iespēja veikt meklēšanu pēc preču grupas vai zīmola nosaukuma, kā arī pēc produkta cenas. Pat, ja Jūsu vēlmes nav tik precīzas, varat vienkārši ļauties dažādo preču aplūkošanai, ko uzņēmēji izlikuši pārdošanai mūsu tirdziņā un, kas zin, varbūt kāds no piedāvātajiem produktiem īpaši iepatīkas un tā vien mudina to iegūt savā rīcībā.
Spiediet šeit, lai skatītu vairāk!
Kad būsiet veicis savu izvēli, varēsiet uzreiz iegādāties iepatikušos produktu, ieejot tirgotāja e-veikalā, ja tāds ir, vai arī sazinoties ar uzņēmēju telefoniski, nosūtot viņam īsziņu vai kontaktējoties ar viņu caur sociālajiem tīkliem un tad jau vienojoties par darījumu. Tas viss ir Jūsu rokās. Mūsu misija ir palīdzēt Jums atrast vajadzīgo preci, īsto tirgotāju un veikt labāko izvēli!
Lai izdodas!