SANĀK SANĀK TIRDZIŅŠ! ATRODI, PĒRC, KAULĒJIES!
UZ IZPĀRDOŠANU

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai virtuālajā tirdziņā varēs iepirkties?

Virtuālajā tirdziņā varēs apskatīt Latvijas ražotāju produkciju un sazināties ar tirgotājiem, lai noskaidrotu jautājumus par precēm/pakalpojumiem un, kā tās iegādāties. Taču pašā tirdziņa interneta vietnē iepirkties nebūs iespējams.

Virtuālā tirdziņa administrācija neuzņemas finanšu operāciju starpnieka lomu un atbildību par pārdošanas / pirkšanas darījumiem.

Kā rīkoties/kur vērsties, ja esmu vīlies virtuālajā tirdziņā iegādātajā
pirkumā?

Ja Jūs neapmierina iegādātā pirkuma kvalitāte, jāvēršas pie pārdevēja vai atbildīgajās instancēs, kas risina šādus jautājumus, piemēram, Patērētāju Tiesību aizsardzības centrā. Virtuālā tirdziņa administrācija neuzņemas atbildību par tirgotāju rīcību un produkcijas kvalitāti.

Kur vērsties, ja esmu iegādājies preci, bet neesmu to saņēmis?

Ja neesat saņēmis iegādāto pirkumu, vispirms vajadzētu sazināties ar
tirgotāju, lai noskaidrotu situāciju. Protams, ja ar tirgotāju nav iespējams sazināties un atrisināt situāciju, jāvēršas Patērētāju Tiesību aizsardzības centrā vai policijā.

Kā varu sazināties ar virtuālā tirdziņa administrāciju, lai ziņotu,
piemēram, par negodprātīgu tirgotāju rīcību?

Ja tirgotājs bijis negodprātīgs, aicinām ziņot virtuālā tirdziņa administrācijai, rakstot e-pastā vai whatsapp.

Ja apstiprināsies tirgotāja negodprātība, tam tiks liegta dalība tirdziņā. Taču jābrīdina, ka virtuālā tirdziņa administrācija neuzņemas atbildību par tirgotāju rīcību vai preču/pakalpojumu kvalitāti, tādēļ, lai atrisinātu situāciju, Jums jāvēršas instancēs, kas risina šādus jautājumus.

Mīļi sveicināti mūsu virtuālajā tirgus placī!

Tirdziņš ir vieta, kur atrast sev piemērotāko Latvijas uzņēmēju piedāvājumu no visplašākā preču klāsta un sortimenta, kas aptver teju ikvienu darbības sfēru. Te atradīsiet gan apģērbu, rotas un aksesuārus, gan pārtiku un dzērienus, tāpat arī suvenīrus, idejas dāvanām, tautiskos darinājumus, preces mājsaimniecībai, sportam un atpūtai, kosmētikas un higiēnas priekšmetus. Viss tas ir sagrupēts viegli uztveramās kategorijās un apakškategorijās, kuras ērti pārlūkot.
Spiediet šeit, lai skatītu vairāk!
Ja turpretīm jau zināt, kādus produktus vai zīmolus meklējat, ja Jums ir skaidras vēlmes, savas iecienītākās, mīļākās preces un pakalpojumi, tad, lai atvieglotu meklēšanu, varat uzreiz doties uz mūsu produktu katalogu. Tur Jūsu ērtībai ir iestrādāta iespēja veikt meklēšanu pēc preču grupas vai zīmola nosaukuma, kā arī pēc produkta cenas. Pat, ja Jūsu vēlmes nav tik precīzas, varat vienkārši ļauties dažādo preču aplūkošanai, ko uzņēmēji izlikuši pārdošanai mūsu tirdziņā un, kas zin, varbūt kāds no piedāvātajiem produktiem īpaši iepatīkas un tā vien mudina to iegūt savā rīcībā.
Spiediet šeit, lai skatītu vairāk!
Kad būsiet veicis savu izvēli, varēsiet uzreiz iegādāties iepatikušos produktu, ieejot tirgotāja e-veikalā, ja tāds ir, vai arī sazinoties ar uzņēmēju telefoniski, nosūtot viņam īsziņu vai kontaktējoties ar viņu caur sociālajiem tīkliem un tad jau vienojoties par darījumu. Tas viss ir Jūsu rokās. Mūsu misija ir palīdzēt Jums atrast vajadzīgo preci, īsto tirgotāju un veikt labāko izvēli!
Lai izdodas!