SANĀK SANĀK TIRDZIŅŠ! ATRODI, PĒRC, KAULĒJIES!
VAIRĀK!

virtuālais tirdziņš sanak.lv

www.sanak.lv ir interneta platforma - virtuālais tirdziņš, kur Latvijas ražotāji/tirgotāji eksponē savu produkciju. Savukārt interneta platformas lietotāji - virtuālā tirdziņa apmeklētāji var apskatīt attēlos un video tirgotāju piedāvājumu, kā arī sazināties, lai noskaidrotu informāciju par precēm/pakalpojumiem un to iegādes iespējām. Pirkšanas/pārdošanas darījumi tiek veikti starp pircēju un pārdevēju, savstarpēji vienojoties par pirkuma apmaksu un piegādi.

Virtuālā tirdziņa administrācija neuzņemas finanšu operāciju starpnieka lomu un atbildību par pārdošanas / pirkšanas darījumiem.

Dalības nosacījumi tirgotājiem

Virtuālajā tirdziņā var izstādīt tikai Latvijā ražotas preces un pakalpojumus.

Lai izvietotu produkciju www.sanak.lv tirgotājam ir jāreģistrējas interneta platformā, jānosūtu administrācijai informācija par precēm, kā arī attēli un video.

3-5 darbdienu laikā tirgotāja piedāvātās preces/pakalpojumi tiks publicēti interneta platformā.

Ikviens tirgotājs var eksponēt produkciju divpadsmit galvenajās produktu kategorijās.

Kā var pieteikties dalībai?
Rakstot uz e-pastu sanak@latvijaradits.lv vai aizpildot pieteikuma formu sanak.lv saitā. Parasti atbildam 1-2 darbdienu laikā.

Uz kādu periodu var izvietot informāciju Virtuālajā tirgus placī?
Ir 3 iespējas: 3 mēneši, 6 mēneši vai 12 mēneši.

Vai visa informācija tiek izvietota arī portālā latvijaradits.lv ?
Jā. Par apjomu un periodu vienojamies atsevišķi.‍

Kā pareizi iesniegt materiālus publicēšanai?
Materiālus jāsagatavo un jāiesūta saskaņā ar līguma pielikumu.‍

Cik ilgā laikā tiek publicēta iesūtītā informācija?
3 darbdienu laikā no visu materiālu saņemšanas un saskaņošanas.

Cik bieži var mainīt vai veikt korekcijas?
Saskaņā ar noslēgto līgumu un tā darbības termiņu.

Pieteikties dalībai tirdziņā

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Mīļi sveicināti mūsu virtuālajā tirgus placī!

Tirdziņš ir vieta, kur atrast sev piemērotāko Latvijas uzņēmēju piedāvājumu no visplašākā preču klāsta un sortimenta, kas aptver teju ikvienu darbības sfēru. Te atradīsiet gan apģērbu, rotas un aksesuārus, gan pārtiku un dzērienus, tāpat arī suvenīrus, idejas dāvanām, tautiskos darinājumus, preces mājsaimniecībai, sportam un atpūtai, kosmētikas un higiēnas priekšmetus. Viss tas ir sagrupēts viegli uztveramās kategorijās un apakškategorijās, kuras ērti pārlūkot.
Spiediet šeit, lai skatītu vairāk!
Ja turpretīm jau zināt, kādus produktus vai zīmolus meklējat, ja Jums ir skaidras vēlmes, savas iecienītākās, mīļākās preces un pakalpojumi, tad, lai atvieglotu meklēšanu, varat uzreiz doties uz mūsu produktu katalogu. Tur Jūsu ērtībai ir iestrādāta iespēja veikt meklēšanu pēc preču grupas vai zīmola nosaukuma, kā arī pēc produkta cenas. Pat, ja Jūsu vēlmes nav tik precīzas, varat vienkārši ļauties dažādo preču aplūkošanai, ko uzņēmēji izlikuši pārdošanai mūsu tirdziņā un, kas zin, varbūt kāds no piedāvātajiem produktiem īpaši iepatīkas un tā vien mudina to iegūt savā rīcībā.
Spiediet šeit, lai skatītu vairāk!
Kad būsiet veicis savu izvēli, varēsiet uzreiz iegādāties iepatikušos produktu, ieejot tirgotāja e-veikalā, ja tāds ir, vai arī sazinoties ar uzņēmēju telefoniski, nosūtot viņam īsziņu vai kontaktējoties ar viņu caur sociālajiem tīkliem un tad jau vienojoties par darījumu. Tas viss ir Jūsu rokās. Mūsu misija ir palīdzēt Jums atrast vajadzīgo preci, īsto tirgotāju un veikt labāko izvēli!
Lai izdodas!